Stars&Boulevards
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~~ Plamenka ~~~

2 posters

Go down

~~~ Plamenka ~~~ Empty ~~~ Plamenka ~~~

Писане  plamenka Сря 29 Юли 2009 - 6:58

Първо здравейте! (:
Казвам се Пламена, но то сигурно се предполага от ника. Честно казано навсякъде се подвизавам с него /където не се е оказал зает естесвено Wink /. Приятелите ми казват просто Плами, но мразя когато някой по някаква случайност ми каже Паци, защото само единствено дядо ми ми казваше така! ...
Родена съм на 15 май 1994г.Зодия Телец съм и понякога ми казват, че вярно съм си рогато. Живея в Русе. Обичам този град. (:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Обичам:



- семейството си. Знам, че единственото нещо което човек не може да си избера сам, това са родителите. На мен обаче ако ми се даде шанс да си ги избера отново бих избрала сегашните си родители.
- приятелите си. За мен те са най - ценния подарък. Имам малко, но те ми стигат. Все пак не е важно количеството, а качеството. ;]
- музиката. Без музика не мога да живея. Първата ми работа като се събудя сутрин е да пусна някой музикален канал и така целия ден. Дори често пъти заспивам със слушалките и баща ми сутрин ме събужда да не се удуша на тях. ~~~ Plamenka ~~~ 156291
- литературата. Тук влизат и писането ми и четенето. Обожавам да чета. Още на 5-6 години баба ми ме научи да чета гладко. Именно тя беше човекът, който зароди у мен любовта към литературата и тази любов е вечна.
- да пея. Винаги когато си пусна песен която знам, започвам да си пея. Неведнъж съм го правила неосъзнато. От малка мечтата ми беше да стана певица, защото госпожата по музика в детската градина беше казала, че пея много хубаво. Да, ама мама ми провали мечтата като се направи на неразбрала. Whatever...
- шоколадов сладолед. Едва ли има нещо, което да ме кара да се чувствам така добре както купичка любим шоколадов сладолед. I love you
- розово и синьо. Точно тази комбинация за мен е най - идеалната. Не знам защо, но адски много обичам тези 2 цвята.
- да ме гушкат. Мога с часове да стоя сгушена в някой. Просто така се чувствам закриляна и сигурна.
- дъжда. Наречете ме луда или каквато искате, но обожавам да вали. Просто да стоя на прозореца в стаята си и да гледам как капките се стичат по прозорците, как падат в локвите...
- да обичам. Тук оставям без коментар. (:
Та... обичам още много неща, но в момента се сещам за тези - основните.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Мразя:



- лицемерието. Тук е без коментар.
- да ме боли. ||-|| - ||- ||
- някой да ми липсва. || - || -|| -||
- чушки, репички, праз и още милион и един зеленчука. Абе на кратко - злояда съм. (:
- лятото. Тук отново може да си кажете ''Тази не е добре'' , но наистина този сезон ми е най - омразен и единственото хубаво нещо е ваканцията и ще разберете защо е Единственото!
- морето. Мразя го! хД Имам алергия от слънцето и страх от вода. Тогава, аджаба, каква ми е работата там? Rolling Eyes
- водата. Сега да не си помислите, че не се къпя. ~~~ Plamenka ~~~ 215789 Просто имам огромен страх от големи количества вода /както споменах по-горе/. Имам предвид басейни, море. Изпадам в паника и няма спасение. хД
- да закъснявам. Тук се включва и '' да закъсняват! ''

Пак малко ги изредих, но нищо.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Неща, които малко хора знаят за мен:

Първото нещо това е, че всъщност родния ми град е Сливен, но никога не съм живяла там. Второто е че съм ходила на детска градина само 4та група, защото бях алергична към доста храни и просто нямаше как. Също така винаги съм ставала любимка на всички учители и то за кратко време. * минути за реклама* Другото което е че поддържам връзка с любимата си изпълнителка /Вероника/ чрез емейли. За мен тя отдавна не е просто любима певица. За мен тя вече е наистина една приятелка. Сещам се също, че и малко хора знаят защо не исках да свършвам училище тази година. Причината бе, че адски много щяха да ми липсват момчето, което харесвам и компанията му. И не съм сбъркала... Липсват ми.


Благодаря на прочелите и с удоволствие бих отговорила, ако ви интересува нещо. (: (:



Последната промяна е направена от plamenka на Чет 30 Юли 2009 - 18:19; мнението е било променяно общо 1 път
plamenka
plamenka
Чисто нов
Чисто нов

Брой мнения : 22
прашинки : 5571
Усмивки : 0
Join date : 13.07.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

~~~ Plamenka ~~~ Empty Re: ~~~ Plamenka ~~~

Писане  thunder Чет 30 Юли 2009 - 5:35

Защо всички са родени през май ~~~ Plamenka ~~~ 199215 (Бтв, 15ти май е доста ключова дата ~~~ Plamenka ~~~ 215789 )

Oх, толкова неща исках да те питам и изведнъж загубих ума и дума xD.... Може би защото имах чувството, докато го четох, че чета за себе си... Така... За какво най-много обичаш да четеш, освен даден жанр, когато отвориш една книга, какво искаш да откриеш там? И всъщност кои са ти любимите книги? И намираш ли някаква утеха в тях, мислиш ли, че те заместват нещо и ти дават нещо, което нищо друго не може? (Ако ме разбра, понякога и аз самата трудно се разбирам xD)... Бягала ли си някога сама под дъжда? *скача радостно* .... Искаш ли да имаш силата да промениш сезоните и по цяла година да вали сняг и да е студено? Ъмм... Права си, че морето е ужасно гадно и водата, като цяло. (А мисълта, че когато се върна в у-ще ще имаме басейн... ~~~ Plamenka ~~~ 20243 ). Иии ако се сетя нещо друго ще те питам по-късно, все още съм в шок. Извън това, искам отново да ти благодаря за последните седмици, за всички мои глупости и не чак толкова големи глупости, които прочете, за това, че ме разбираше и въобще, че беше до мен, макар и не в прекия смисъл. Наистина адски много ми помогна и не знам как щях да се справя без теб! Ти си една от малкото хора, за които истински си струва да се живее. Убедена съм, дори и да не те познавам лично, че си прекрасен човек и заслужаваш да си много, много щастлива. Сега и завинаги.

~~~ Plamenka ~~~ 2436 ~~~ Plamenka ~~~ 2436 ~~~ Plamenka ~~~ 2436

p.s. People always leave... But sometimes they come back. *хъгссс* ~~~ Plamenka ~~~ 810457 ~~~ Plamenka ~~~ 810457 ~~~ Plamenka ~~~ 810457
thunder
thunder
Падаща звезда

Брой мнения : 113
прашинки : 5787
Усмивки : 3
Join date : 13.07.2009
Age : 31
Местожителство : Габрово

http://sh00ting-stars.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

~~~ Plamenka ~~~ Empty Re: ~~~ Plamenka ~~~

Писане  plamenka Чет 30 Юли 2009 - 17:48

thunder написа:Защо всички са родени през май ~~~ Plamenka ~~~ 199215 (Бтв, 15ти май е доста ключова дата ~~~ Plamenka ~~~ 215789 )

Oх, толкова неща исках да те питам и изведнъж загубих ума и дума xD.... Може би защото имах чувството, докато го четох, че чета за себе си... Така... За какво най-много обичаш да четеш, освен даден жанр, когато отвориш една книга, какво искаш да откриеш там? И всъщност кои са ти любимите книги? И намираш ли някаква утеха в тях, мислиш ли, че те заместват нещо и ти дават нещо, което нищо друго не може? (Ако ме разбра, понякога и аз самата трудно се разбирам xD)... Бягала ли си някога сама под дъжда? *скача радостно* .... Искаш ли да имаш силата да промениш сезоните и по цяла година да вали сняг и да е студено? Ъмм... Права си, че морето е ужасно гадно и водата, като цяло. (А мисълта, че когато се върна в у-ще ще имаме басейн... ~~~ Plamenka ~~~ 20243 ). Иии ако се сетя нещо друго ще те питам по-късно, все още съм в шок. Извън това, искам отново да ти благодаря за последните седмици, за всички мои глупости и не чак толкова големи глупости, които прочете, за това, че ме разбираше и въобще, че беше до мен, макар и не в прекия смисъл. Наистина адски много ми помогна и не знам как щях да се справя без теб! Ти си една от малкото хора, за които истински си струва да се живее. Убедена съм, дори и да не те познавам лично, че си прекрасен човек и заслужаваш да си много, много щастлива. Сега и завинаги.

~~~ Plamenka ~~~ 2436 ~~~ Plamenka ~~~ 2436 ~~~ Plamenka ~~~ 2436

p.s. People always leave... But sometimes they come back. *хъгссс* ~~~ Plamenka ~~~ 810457 ~~~ Plamenka ~~~ 810457 ~~~ Plamenka ~~~ 810457


Естествено, че е ключова дата - аз съм родена тогава. king Край с майтапите! хД
Когато отворя една книга искам просто да намеря нещо, което да ме накара да не искам да я затварям - начина на писане, историята... Просто да има нещо такова.
Имам доста любими книги, но НАЙ - любимата ми е ''Малкия принц'' . Обичам такъв тип книги. Понякога в първия момент след като я прочетеш имаш чувството, че всичко е било само празни приказки, но в следващия - замисляш се и разбираш колко истина е имало във всяко едно изречение и как иначе трудните и сложни за нас неща, са обяснени кратко и ясно. (:
Книгите лично на мен ми дават едно усещане за спокойствие. Там, в историите, понякога откривам себе си, а аз много обичам да откривам себе си в чуждите писания. Някъде бях прочела, че е много странно това, че другите хора са способни по-добре от самите нас да опишат чувствата и мислите ни. Прочетох го... и след време ИМЕННО ТИ ми доказа това твърдение. (: ~~~ Plamenka ~~~ 810457
За бягането под дъжда... Еха, мислех, че никой не е като мен. хД Бягала съм, да. Също така и просто съм вървяла и съм си мислела за много неща. Дъжда ме успокоява, колкото и странно да звучи.
Това за сезоните... Може би бих искала, но да няма ЛЕД! хД.
Ще чакам въпроси за всичко, което те интересува. ~~~ Plamenka ~~~ 215789

Благодаря ти безрезервно много за милите думи и мога да кажа същото и за теб. Наистина и ти самата ми помогна да осмисля много неща и да погледна по друг начин на тях. Показа ми, че наистина има някой който е съвсем на ясно с това което пиша и ме Разбира!
Благодаря ти наистина за всичко - за подкрепата, за това че отделяш времето си да четеш нещата които пиша, за коментарите. Най - важното за което ти благодаря е това, че те има.
Оставам с теб до края и никъде няма да ходя. Ще се борим и справяме заедно!
Благодаря! ~~~ Plamenka ~~~ 2436
plamenka
plamenka
Чисто нов
Чисто нов

Брой мнения : 22
прашинки : 5571
Усмивки : 0
Join date : 13.07.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

~~~ Plamenka ~~~ Empty Re: ~~~ Plamenka ~~~

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите