Stars&Boulevards
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашата стая

2 posters

Go down

Вашата стая Empty Вашата стая

Писане  thunder Пон 13 Юли 2009 - 23:50

Опишете как изглежда вашата стая...
Качете и снимки ако искате.
thunder
thunder
Падаща звезда

Брой мнения : 113
прашинки : 5786
Усмивки : 3
Join date : 13.07.2009
Age : 31
Местожителство : Габрово

http://sh00ting-stars.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Вашата стая Empty Re: Вашата стая

Писане  scooby_doo_565 Нед 19 Юли 2009 - 16:28

Моята стая е сравнително голяма. Едната ми стена е наполовина превзета от прозорци, а другата половина е заета от бюрото и гардероба ми. Имам си една библиотечка, която е пълна с книги. По пода са наредени керамични фигурки и има малко килимче. Леглото ми е прилепено към едната от стените. Вратата и шкафовете са облепени с плакати, а на стените има тапети. Цялата ми стая е накичена с какви ли не глупости и непотребни неща, които упорито отказвам да изхвърля. Една част от бюрото ми е заета от компютъра ми, с монитора, принтера и тонколонките, по средата му се мъдрят книги, маркери и едно таковата, което прави сапунени мехурчета, а накрая му е разположена нощната ми лампа във формата на клоун. Тук-таме могат да се срещнат раници и някакъв обръч. Стола ми е затрупан от множество дрехи, които всеки момент ще го съборят и естествено аз съм седнала на същия този стол и гледам зомбирано монитора или някоя книга Wink
scooby_doo_565
scooby_doo_565
Чисто нов
Чисто нов

Брой мнения : 48
прашинки : 5593
Усмивки : 1
Join date : 17.07.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите