Stars&Boulevards
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чете ли се достатъчно в днешно време?

3 posters

Go down

Чете ли се достатъчно в днешно време? Empty Чете ли се достатъчно в днешно време?

Писане  thunder Пон 13 Юли 2009 - 19:47

Мнения?
thunder
thunder
Падаща звезда

Брой мнения : 113
прашинки : 5786
Усмивки : 3
Join date : 13.07.2009
Age : 31
Местожителство : Габрово

http://sh00ting-stars.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Чете ли се достатъчно в днешно време? Empty Re: Чете ли се достатъчно в днешно време?

Писане  scooby_doo_565 Нед 19 Юли 2009 - 16:36

Не съм сигурна, че не се чете достатъчно. Познавам много хора, които четат и то по много [включвам и себе си в този списък]. Така, че според мен се чете Wink
scooby_doo_565
scooby_doo_565
Чисто нов
Чисто нов

Брой мнения : 48
прашинки : 5593
Усмивки : 1
Join date : 17.07.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Чете ли се достатъчно в днешно време? Empty Re: Чете ли се достатъчно в днешно време?

Писане  titi the pooh Пон 20 Юли 2009 - 19:07

Чете се
titi the pooh
titi the pooh
Чисто нов
Чисто нов

Брой мнения : 39
прашинки : 5587
Усмивки : 2
Join date : 16.07.2009

Върнете се в началото Go down

Чете ли се достатъчно в днешно време? Empty Re: Чете ли се достатъчно в днешно време?

Писане  thunder Вто 21 Юли 2009 - 2:11

оО
Очудвам се, че мислите така. В смисъл.. дано сте прави! Защото покрай мен няма никой с когото да споделям заедно книго-манията. Мисля, че други неща ги интересуват. Хм... Жалко! Повечето хващат книгата и просто си казват "Не ми харесва", което ме кара да ги фрасвам с нещо, но ако всеки път го правех... Хохо!
Не мисля, че се чете достатъчно! Никак даже! Познати, на моя възраст казват, че не са чели нищо през живота си или пък, че не биха дали повече от 2лв за книга. лол. Много жалко за тях. Какво ли не бих дала всички утре да се събудят и да си кажат "Защо не отида днес до библиотеката?" Хаха xDD

thunder
thunder
Падаща звезда

Брой мнения : 113
прашинки : 5786
Усмивки : 3
Join date : 13.07.2009
Age : 31
Местожителство : Габрово

http://sh00ting-stars.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Чете ли се достатъчно в днешно време? Empty Re: Чете ли се достатъчно в днешно време?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите